Co prosím hledáte?

Jste nový uživatel

Kontakt

Adresa :

Email :

Tel :

Plandry 1 a 3 a 4

info@zameckastaj.cz

+420 777 889 040

O nás

Zámecká stáj Plandry je nově vzniklé jezdecké centrum, které se nachází 3 km od krajského města Jihlava na Vysočině.

Manželé Bořek a Veronika Krejčířovi koupili tento rozlehlý areál na podzim roku 2015 a snaží se z tohoto krásného místa s bohatou historií vybudovat volnočasový a kulturní areál. Je to místo pro všechny, kteří chtějí aktivně strávit den.

Začátky jsou vždy těžké, tak budeme doufat, že štěstí a dobří lidé budou stát na jejich straně a brzy se dočkáme dalších příjemných změn.

Nyní je otevřena a hojně využívána Jezdecká škola a pony školička - možnost vyjíždky do přírody, lekcí na jízdárně pro dospělé i nejmenší děti, začátečníky i pro pokročilé. Hlavní lektorkou je Veronika Kučerová - vicemistrině Slovenské republiky v military CNC*.

Příměstské tábory nebo Jezdecký kroužek pro děti.

Za 7 krátkých týdnů, kterých manželé Krejčířovi vlastní tento areál udělali velký kus práce. Za sebou mají 2 kulturní akce. V prosinci roku 2015 zorganizovali Neděli s čerty a anděly, která měla velmi bohatý program a tuto akci navštívilo více jak 1000 lidí. O týden později se konal Malý vánoční jarmark. V příštím roce se připravují oficiální i hobby jezdecké závody v disciplínách drezury i parkury. Farmářské jarmarky. Pálení a slet čarodejnic. Dětský den. Moto srazy traktorů, motorek a jiných veteránů. Bleší trhy, koncerty a jiné zábavné akce. V plánu je vybudovat také hřiště, odpočívadla pro cyklisty, bike boxy, podium pro vystupování tanečních a hudebních skupin a další.

Kontakt

Email: info@zameckastaj.cz

Tel: +420 775 218 076

Jezdecká a pony škola
Tel:
+420 777 889 040