Co prosím hledáte?

Jste nový uživatel

Kontakt

Adresa :

Email :

Tel :

Plandry 1 a 3 a 4

info@zameckastaj.cz

+420 777 889 040

TáboryJezdecký příměstský tábor se spoustou her, zábavy a vyrábění

Termíny:
  • 9.7. - 13.7. 2018
  • 16.7. - 20.7. 2018
  • 23.7. - 27.7. 2018
  • 13.8.- 17.8. 2018

Scházíme se v čase 7:30 - 8:30. Rozcházíme se v čase 15:00-16:00
Obvykle na naše tábory chodí děti od 6ti let do cca 14ti let, ale není vyjímkou dítě starší nebo i děťátko mladší. Důležité je, aby dítě chtělo a především bylo schopné s námi komunikovat, aby bylo schopné říci...co by rádo a nebo naopak co mu vadí :-)

Rodičům nových dětí zkusím nastínit náš obvyklý táborový den...v dopoledním čase hrajeme spoustu her, vyrábíme každý den, hodně času trávíme v zahradě, v pergole nebo pod stromy. Chodíme do lesa.Samozřejmě nezapomeneme na svačinku, která vždy tvoří pečivo, jogurty, ovoce, domácí buchty a jiné mňamky. Netajíme se s tím, že děti do jídla nenutíme, ale vždy hledáme variantu, kterou děti mají rády a chtějí sníst...kuličky s mlékem, suché pečivo nebo jen ovoce. Hlavně, aby děti něco snědly na co jsou z domova zvyklé. Během celého dne si děti mohou brát ze stolu pečivo a ovoce, které je vždy na stole. Pitný režim je zajištěn po celý den várnicemi s vodou a šťávou nebo vodu s citronem, které jsou na každém rohu :-)
Oběd se skládá z polévky a hlavního chodu. Většinou je výběr ze 2 jídel. Opět i zde hledáme variantu, pokud Vaše děťátko něco nejí, najít variantu co jí, aby bříško bylo plné. Pokud má Vaše díťe potravinovou alergii je možné si donést oběd vlastní nebo společně najdeme variantu jídla takovou, aby Vám vyhovovalo.
Po obědě dáme pár minut oddechu a následně jdeme do stájí, kde si děti koně vyčistí a pomazlí. Společně s dětmi koně nasedláme a jdeme dle počasí na vyjíždku do přírody nebo děti mají lekce na jízdárně. Po ježdění děti koně opět vyčistí a pomazlí. V čase kdy si pro děti chodí rodiče hrajeme hry na zahradě.
Na konci každého tábora děti dostanou batůžky, tašky a jiné odměny :-)
Těšíme se na Vás
Intenzivní jezdecký příměstský tábor

Termíny:
  • 2.7.2018 - 4.7.2018
  • 6.8.2018 - 9.8.2018

Scházíme se v čase od 8 do 16 hodin.

Tento tábor je pouze pro 10 dětí, protože máme pro Vás nachystaných 10 koní. Celodenní péče o koně, drobná pomoc ve stájích, jízda na koních.
Děti-zájemci o tento tábor. Je potřeba aby navštěvovali naše jezdecké kroužky nebo měli zkušenost z jiného jezdeckého oddílu. Tento tábor je vhodný pro děti, kteří už pár jezdeckých hodin mají za sebou. Nebylo by spravedlivé brzdit ostatní, kteří u nás jezdecké zkušenosti nabraly. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás

V čase od 8 do 9 hodin se děti schází, společně koně ráno nakrmíme, pomůžeme s odvedením na pastvu, dopoledne pomůžeme s úklidem stájí, nezapomeneme na vydatnou svačinu, dovedeme si koně do stájí, společně je vyčistíme a dle počasí pújdeme na vyjíždku do přírody nebo budeme mít jezdecké lekce a hry na jízdárně. V poledne si dáme oběd. Po obědě bude pár minut odpočinku a osobního volna. Po obědě půjdeme koně napást, ochladit do řeky nebo možná i vyzkoušíme plavení v nedalém rybníku, pokud nám sousedi dovolí. Ve volných chvílích se naučíme další informace o koních, jezdectví.

Opravdu Vás velmi prosím o přihlášení dětí, kteří jsou školního věku a kteří k nám na jezdecké hodiny a kroužky chodí. Celý čas trávíme s koňmi a je potřeba zkušenosti mít. Ráda bych, aby skupinka byla výkonostně vyvážená a děti byly spokojené.
Pokud váháte prosím o kontaktování, buď dáme pár soukromých hodin před táborem nebo zvolíme tábor běžný jezdecký, který je v jiných termínech, kde každý den se také jezdí na koních, ale je obohacen o více her, vyrábění a zábavy.

Kontakt

Email: info@zameckastaj.cz

Tel: +420 775 218 076

Jezdecká a pony škola
Tel:
+420 777 889 040